What’s On

Everything going on in the SU and at The Hangar, from colour runs to karaoke and everything in-between

Everyone receiving Club Honours has done a fantastic job over the past year to support their club against the backdrop of these challenges. Many of them have gone above and beyond, focusing not just on the sporting side of life to support their fellow club members and others in the TeamWorc community. 

Congratulations to everyone who has received Club Honours
 

Bronze

Lauren Wright - Athletics

Dominique Parks – Cheerleading

Mia Sexton – Cheerleading

Tina Wong – Cheerleading

Rachel Ford – Dance

Hannah Kennell – Dance

Tegan Soulsby – Dance

Shantay Miller – Dance

Charlotte Ankcorn – Equestrian

Millie Colley – Equestrian

Fionn Crinson – Equestrian

Sofia Johanasson – Equestrian

Hannah Kendrick – Equestrian

Charlotte McNamara – Equestrian

Sophie Unwin – Equestrian

Ceinwen Willmers – Equestrian

Oliver Denton – Fencing

Daniel Williams – Men’s Cricket

Kieran Chapman – Men’s Cricket

Spencer Willock – Men’s Cricket

Andy Hattey – Men’s Cricket

Patrick Frost – Men’s Cricket

Liam Browne – Men’s Cricket

Charlie Foley – Men’s Cricket

Connor Martin – Men’s Cricket

James Rodgers – Men’s Cricket

Matt Davis – Men’s Cricket

George Tasney – Men’s Football

Adam Banks – Men’s Hockey

Callum Taylor – Men’s Hockey

Chris Moore – Men’s Rugby

Amber Hobson – Pole Fitness

Sarah Ferris – Rowing

Rob O'Shea – Rowing

Henry Robins – Rowing

Ellie Cook – Rowing

Rob Wishart – Rowing

Lucie Hoffmannova

Emily George – Social Sports

Rani Parmar – Social Sports

Owen Thomas - Ultimate Frisbee

Flora Bertwistle – Women’s Cricket

Cerys Owen – Women’s Hockey

Isabel Scholes – Women’s Hockey

Annie Bridgewater – Women’s Hockey

Eve Corry – Women’s Hockey

Megan Lee – Women’s Hockey

Zoe Higgins – Women’s Hockey

Beth Wilson – Women’s Hockey

Eryn Orme – Women’s Hockey

Molly Poupart – Women’s Hockey

Megan Horton – Women’s Hockey

Emily Walsh – Women’s Hockey

Cassie Browning – Women’s Hockey

Ellie Middleton – Women’s Hockey

Evie Toon – Women’s Hockey

Jessica Dawkins – Women’s Hockey

Soffi Hughes – Women’s Hockey

Sophie Ractliffe – Women’s Hockey

Zoe Byrne – Women’s Hockey

Phillipa Bray - Women's Rugby

Olivia Burrell - Women's Rugby

Beth Snape - Women's Rugby

 

Silver

Ragnar Mularczyk – Badminton

Hannah Snape - Cheerleading

Megan Brandon - Cheerleading

Eloise Mason - Cheerleading

Leah Jeffries - Cheerleading

Marcus Bradley – Climbing & Mountaineering

Skye Woodall – Climbing & Mountaineering

Hannah Wildman - Dance

Olivia Hardiman - Dance

Charlotte Payne - Dance

Maria Nanteza - Dance

Taya Ogden - Dance

Grace Arkell - Dance

Maddison Watson – Equestrian

Angel Bains – Equestrian

Luke Barton - Fencing

Zoe Davenport - Fencing

Taylor Hawkin-Chard – Men’s Cricket

Jasper Bowry – Men’s Cricket

Will Tudor – Men’s Cricket

Jenny Graham - Netball

Lizzie Heath - Netball

Ellie Cox - Netball

Bethan Hale - Netball

Oliver Scholefield – Paddlesport & Surf

Tia Holmes – Paddlesport & Surf

Amber Phillips – Pole Fitness

Jade Deacon – Pole Fitness

Rhianne Gale - Swimming

Rebecca Meredith - Swimming

Kamilah Bramsen - Tennis

Amber Haler - Ultimate Frisbee

Jessie Rowlands – Women’s Basketball

Lucy Hunter – Women’s Cricket

Ellie Aitchison – Women’s Football

Kirsty Bridgwater – Women’s Football

Chloe McLeod – Women’s Football

Sophie Elcox-Bond - Women's Football

Alice Finley - Women's Football

Katrina Money - Women's Football

Megan Hebdige - Women's Football

Emily Homer – Women’s Hockey

Bryony Miller – Women’s Hockey

Ella Scothern - Women's Rugby

Tamzin Holden - Women's Rugby

Jasmine Smith - Women's Rugby

Beth Wade - Women's Rugby

 

Gold

Harvey Bowron - Athletics

Beth Sampson - Athletics

Alisha Smith - Athletics

Conor Atay – Badminton

Lucy Bradley - Cheerleading

Helen Black - Cheerleading

Olivia Wallace - Cheerleading

Robynn Joseph - Cheerleading

Jacob Murphy - Cheerleading

Reed Goodman – Climbing & Mountaineering

Emily Lau – Climbing & Mountaineering

Jordan Ingamells - Dance

Neve Ricketts - Dance

Niamh Logue - Dance

Eloise Shawley - Dance

Rianna Elsmore - Dance

Jess Davies - Dance

Megan Ellis - Dance

Giorgia Zinna - Dance

Sophie Davies - Equestrian

Isobel Lines - Equestrian

Thea Moriarty - Equestrian

Eloise White - Equestrian

Cameron Simpson - Fencing

Ashley Todd - Fencing

Yassena Markova - Fencing

Harry Jordan – Men’s Cricket

Alfie Marston – Men’s Cricket

James Nordin – Men’s Cricket

Morgan Hallett – Men’s Football

Jack Handsaker – Men’s Football

Ben Ashworth – Men’s Futsal

Antonio Martins Cardoso – Men’s Futsal

Joshua Hodgetts – Men’s Hockey

Zackary Whitehouse – Men’s Hockey

Kieran Haynes – Men’s Rugby

Abbey Cox - Netball

Georgina Harwood - Netball

Sam Green – Paddlesport & Surf

Katie Oswell – Paddlesport & Surf

Rebecca Stephens – Social Sports

Joshua Jones – Social Sports

Jack Evans - Tennis

Lauren Evans - Tennis

Jay McLeod - Ultimate Frisbee

Simon Pearce – Ultimate Frisbee

Ben Howard – Ultimate Frisbee

Abbie Smith – Women’s Cricket

Bethany Channon – Women’s Football

Nadia Mellerup – Women’s Hockey

Arianna Gilbert – Women’s Hockey

 

Full Colours

Adam Finch – Men’s Cricket

Will Flynn – Men’s Cricket

James Nordin – Men’s Cricket

Dillion Pennington – Men’s Cricket

Nic Buckle – Men’s Cricket

Sophia Daenen – Netball